O nas

Dom to miejsce niezwykle ważne dla każdego człowieka. Dlatego też, decydując się na stworzenie swojego własnego domu, towarzyszy nam ekscytacja, ale również mnóstwo obaw, związanych z jego budową. Nie można się temu dziwić, gdyż jest to niezwykle poważna inwestycja, która często decyduje o jakości naszego codziennego życia.

My doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby każde z podejmowanych przez nas zadań, zostało rzetelnie zrealizowane od samego początku do końca. Nie idziemy na łatwiznę i nie dajemy sobie przyzwolenia na jakiekolwiek, nawet najmniejsze niedociągnięcia. Wiemy bowiem, że nasi klienci zasługują na to co najlepsze i w każdej sytuacji staramy się im to zapewnić.

Nasza firma działa na polskim rynku już od 2008 roku. Od tego czasu, udało nam się zyskać zaufanie sporego grona klientów, którzy wyrażają ogromną satysfakcję z naszej współpracy. Jesteśmy z tego wyjątkowo dumni, gdyż zależy nam na tym, by każdy, choćby niewielki projekt zakończył się całkowitym sukcesem. Codziennie wkładamy mnóstwo pracy w to, aby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich zobowiązań, wciąż się przy tym rozwijając.

Nasza oferta zawiera pełen wachlarz usług budowlanych. Zajmujemy się odpowiednim przygotowaniem wybranego terenu pod budowę, ale również wznoszeniem budynków mieszkalnych oraz ich skrupulatnym wykończeniem. Na Państwa zlecenie wykonujemy również remonty domów oraz mieszkań.

Oprócz budowy domów, nasza firma zajmuje się jednak również ich sprzedażą. Zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą w tymże zakresie. Na stronie firmy Książęce Ogrody, znaleźć można przede wszystkim domy usytuowane w Dziechcińcu koło Otwocka, ale nie tylko.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszym usługom oraz ofertom udostępnionym na naszej stronie internetowej. Wierzymy, że nasz profesjonalizm oraz doświadczenie staną się najlepszym fundamentem współpracy z nawet najbardziej wymagającymi klientami, którzy zawsze pragną tylko tego co najlepsze.

Adres

Książęce Ogrody Sp. z o.o.
Marki 05-270
ul. Małachowskiego 10A lok. 23

Numer KRS

KRS: 0000322233
NIP: 5321987320
REGON: 141721457

Kontakt

Anna Kempisty
+48 696 410 995