Dom z działką – To najlepszy moment na zakup nieruchomości w Otwocku

Otwock i Dziechciniec od lat pozostają w centrum zainteresowania inwestorów. Obecnie mamy czas, który w największym stopniu sprzyja zakupowi domu w malowniczym rejonie Centralnej Polski.Osoby zmęczone zawrotnym tempem, jakie towarzyszy życiu w stolicy, coraz częściej szukają miejsca, w którym mogliby odpocząć od wielkomiejskiego gwaru bez konieczności rezygnacji ze wszystkich komfortowych udogodnień, jakie swoim mieszkańcom oferuje Warszawa. Otwock jest miastem, które w stu procentach spełnia te kryteria. Kupując dom z działką w Dziechcińcu, masz blisko do Kącka,  gdzie jest piękne kąpielisko.

Wartość nieruchomości niebawem poszybuje ku górze

Warto zaznaczyć, że obecnie mamy moment, który sprzyja inwestycjom w tym obszarze. Budowa trasy lubelskiej, która ma ułatwić przejazd z Lublina do Warszawy, jak również węzeł drogowy Wiązowna, to czynniki, które sprawiają, że już wkrótce na wartości nabiorą wszystkie mieszkania i domy. Otwock rozwija się w zawrotnym tempie, co do tego nie ma wątpliwości. W latach kolejnych należy spodziewać się jeszcze większej liczby inwestycji drogowych, które znacząco usprawnią i tak doskonale skomunikowane miasto. Obecnie dojazd do ścisłego centrum Warszawy nie stwarza najmniejszych problemów – mieszkańcy Otwocka mogą skorzystać z kolejki podmiejskiej lub doskonałej infrastruktury drogowej. W każdym przypadku czas podróży nie powinien przekroczyć dwudziestu minut. Jednocześnie trasa lubelska umożliwi mieszkańcom Dziechcińca, sprawniejszą komunikację z Lublinem. Należy się spodziewać, że wkrótce miasto zyska doskonałe połączenia z najdalszymi zakątkami kraju.

W okolicach nie brakuje urokliwych miejsc

Osoby, które ponad wszystko cenią sobie kontakt z naturą, powinny rozważyć zakup domu z działką w Dziechcińcu. Niewielka wioska położona jest nieopodal Otwocka pod Warszawą, dzięki czemu życie na wsi nie wiąże się właściwie z żadnymi wyrzeczeniami. Bliskie położenie gęstych terenów leśnych sprawia, że powietrze jest tu krystalicznie czyste,  a krajobraz – specyficzny i jedyny w swoim rodzaju. Wieś daje możliwość obcowania dziką florą i fauną, czasami aż trudno uwierzyć, że jest położona w tak bliskim sąsiedztwie stolicy. Dom z działką w Dziechcińcu to doskonała inwestycja, która dla bardzo wielu osób okaże się spełnieniem wszystkich życiowych marzeń.

Kąpielisko w Kącku – jedno z pięciu najlepszych kąpielisk pod Warszawą

Kupując dom z działką w Dziechcińcu, kupujesz dom blisko Kącka. Kąpielisko w Kącku jest miejscem unikatowym samym w sobie. Posiada dwa stawy, które zadowolą każdego. Jeden z nich przystosowany jest systematycznie zarybiany w liny, szczupaki, pstrągi. Pozwala to na spędzanie długich wieczorów na łowieniu ryb. Drugi, typowo rekreacyjny, przystosowany do pływania kajakiem, łódką albo wpław. Zaletą tej plaży jest jej czystość i przejrzysta woda.

Drewniana przystań, na której znajduje się altanka, służy jako przystań łódek, rowerów wodnych i kajaków. Wizytówką tego miejsca jest piękna fontanna wodna. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Płytki brodzik oraz plac zabaw pozwala im na bezpieczną zabawę. Ratownicy WOPR czuwają nad bezpieczeństwem plażowiczów. Są tu również dwa boiska do siatkówki plażowej oraz bar. Dla plażowiczów mobilnych stworzono duży bezpłatny parking.