Dom pod Warszawą

Idealne miejsce do życia to takie, które zapewni bliskość wszystkich udogodnień charakterystycznych dla stolicy, bez konieczności rezygnowania z sielskiego spokoju. Dom pod Warszawą – 29 km od Pałacu Kultury, w pięknych okolicznościach przyrody. Powiat Otwock to część aglomeracji warszawskiej nad rzeką Świder i tu możesz znaleźć swój wymarzony dom.
Własna nieruchomość  pod Warszawą zapewni Ci ogromną niezależność. Nieruchomości w Warszawie nie są tanie. Średnia wartość domu w Warszawie o powierzchni około 240 m2 przekracza 1 mln 300 tys. zł. Bez względu na dzielnicę, w cenę nieruchomości wliczony jest nieodłączny gwar, hałas i zanieczyszczone powietrze. Nie musisz jednak rezygnować z komfortowych udogodnień, jakie zapewnia Warszawa, żeby móc cieszyć się nie tylko bliskim kontaktem z nieskażoną naturą, ale także znacznie tańszą nieruchomością np. w powiecie Otwockim.

Dom pod Otwockiem to idealne miejsce do życia

Walory wypoczynkowe Otwocka doceniane są już od bardzo dawna. Określany mianem kurortu stolicy, zapewnia wspaniałe, leśne otoczenie tworzące niepowtarzalny klimat tego miejsca do zamieszkania. Zalesione tereny stanowią naturalne środowisko bytowe dzikiej fauny. Sarny, żurawie, łosie – te wszystkie okazy można spotkać w całym powiecie Otwockim.
Osoby decydujące się na zakup domu w Otwocku lub okolicach Otwocka będą miały okazję całkowicie odciąć się od gwarnej atmosfery, z której słynie stolica. Nie będzie się to jednak wiązało z żadnymi wyrzeczeniami – dojazd do centrum Warszawy zajmie ledwie 25 minut. Dodatkowym ułatwieniem jest budowana aktualnie droga ekspresowa S17 biegnąca przez gminę Wiązowna.

Dom pod Warszawą na sprzedaż

Osobom, które cenią sobie szczególnie bliski kontakt z naturą, oferujemy domy zlokalizowane w obszarze powiatu. Mniej więcej 8 km od Otwocka mieści się wieś Dziechciniec. Na osiedlu domów jednorodzinnych są do sprzedania 2 domy w zabudowie bliźniaczej. Położenie na terenie wykarczowanej puszczy jest gwarancją niezwykle urozmaiconego krajobrazu. We wsi Dziechciniec oraz w pobliżu wsi Pęclin zlokalizowanych jest sporo atrakcji, w tym bardzo dużo stadnin koni.
Kilka kilometrów dalej w miejscowości Kąck jest strzeżone kąpielisko składające się z 2 stawów. W jednym z nich można łowić ryby m.in. szczupaki, karpie, liny i pstrągi, natomiast w drugim stawie można pływać łódką oraz kąpać się. Dla miłośników spędzania czasu na wodzie do dyspozycji są rowery wodne, łódki i kajaki. Kąpielisko jest doskonałym miejscem dla wypoczynku z małymi dziećmi ze względu na płytki brodzik, plac zabaw, ale również ze względu na czystą plażę. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR.

Zamieszkaj blisko z naturą i każdego dnia ciesz się spacerami po lesie, zbieraniem grzybów, niesamowitymi widokami, niemal sielską atmosferą i krystalicznie czystym powietrzem, nie rezygnując przy tym z sąsiedztwa stolicy. Dom pod Otwockiem to doskonała inwestycja, która ze sporą nawiązką zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mieszkańcy wsi Dziechciniec korzystają z komunikacji miejskiej. Blisko domów jest przystanek autobusowy skąd można dojechać do Warszawy w okolice Grochowa.